Daitto Filtration Group Company

Tkamy i chronimy świat!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPrzenośny solarny oczyszczacz wody

Camping Survival Kit Filtr zasilany energią słoneczną / filtr wody na zewnątrz 18 KG

Camping Survival Kit Filtr zasilany energią słoneczną / filtr wody na zewnątrz 18 KG

  • Camping Survival Kit Solar Powered Water Filter / Outdoor Water Filter 18KG
  • Camping Survival Kit Solar Powered Water Filter / Outdoor Water Filter 18KG
 • Camping Survival Kit Solar Powered Water Filter / Outdoor Water Filter 18KG

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: DAITTO
  Orzecznictwo: ISO
  Numer modelu: Walizka Przenośny system UF

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: EKSPORTOWANIE PAKIETU
  Czas dostawy: w ciągu 7 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 5000pcs/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  typu: Oczyszczacz wody materiał: membrana ultrafiltracyjna
  Waga: 18 kg Zasilanie AC: AC110-240V, 50Hz / 60Hz, DC 12V-24V
  Pojemność: 150 litrów na godzinę TDS Feedwater: <1000PPM
  aplikacji: Picie awaryjne na zewnątrz Gwarancja: 1 rok

  Solar Camping Survival Kit Outdoor Water Filter

  Walizka Energia słoneczna Przenośne zalety i funkcje systemu UF:

  • Mały rozmiar, przenośny i kompaktowy. Długość 51 cm, szerokość 41 cm i wysokość 20 cm, lekka, tylko 15 kg, łatwa do przenoszenia i transportu.

  • Mała objętość, duży przepływ i natężenie przepływu do 150L / H.

  • Profesjonalna wodoodporna elektryczna skrzynka sterownicza ABS, wodoszczelność IP45, separacja wody i elektryczności, aby uniknąć ryzyka wycieku.

  • Zawiera baterię litową i może pracować nieprzerwanie przez 4 godziny bez zasilania, zapewniając w razie potrzeby czystą wodę pitną.

  • Do szerokiej gamy źródeł zasilania można wybrać zwykłe zasilanie AC110-240V, 50Hz / 60Hz, DC12V-24V DC, również akceptować ładowanie słoneczne itp., Aby zapewnić, że można uzyskać czystą wodę pitną w dowolnym momencie środowiska.

  • Doskonały system obróbki wstępnej może usuwać duże cząsteczki zanieczyszczeń, takich jak osady, rdza, glony i zawieszone ciała stałe w wodzie surowej, aby zapewnić jakość wody wlotowej UFmembrany i przedłużyć żywotność membrany UF.

  • Hollow Fiber UF membrana, dokładność filtracji 0,01um, nowa technologia w XXI wieku, to technologia separacji membranowej, która wykorzystuje różnicę ciśnień do filtrowania szkodliwych substancji, takich jak bakterie, mikroorganizmy, makrocząsteczkowe substancje organiczne w wodzie, i zachowaj niektóre składniki mineralne korzystny dla ludzkiego organizmu wskaźnik usuwania bakterii wynosi do 99,99%, aby zapewnić bezpieczną i zdrową produkcję wody.

  • Wysokiej jakości węgiel aktywny zawierający srebro może usunąć przebarwienia zapachowe, metale ciężkie itp. Może również poprawić smak, hamować rozwój bakterii i zapewnić bezpieczeństwo produkcji wody.

  • Sterylizator UV po obróbce, szybkość sterylizacji może osiągnąć 99,99%, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo produkcji wody.

  • Wielostopniowa filtracja, woda produkcyjna jest lepsza niż WHO (Wytyczne dotyczące jakości wody pitnej).

  • Oryginalna pompa wodna maszyny ma silną funkcję samozasysania, a maksymalna odległość ssania wynosi 5 metrów, co może skutecznie rozwiązać problem długich odległości poboru wody.

  • Sprzęt jest wyposażony w większość łączników rur wlotowych i wylotowych, a produkt może być używany po otrzymaniu wody i energii elektrycznej, a działanie jest proste i wygodne.

  Zakres zastosowania walizkowego przenośnego systemu UF:

  • Do biwakowania na zewnątrz, do uprawiania sportów wodnych na świeżym powietrzu.

  • Do miejsc wymagających użycia wody pitnej

  • Do zajęć na świeżym powietrzu, takich jak przygody na świeżym powietrzu i eksploracja zasobów, wykorzystanie wody pitnej.

  • Dla bez źródła zasilania umieszcza wodę pitną.

  Parametry techniczne membrany UF

  Opis głównych parametrów
  Model UF50X286 Włókna OD: 0.58MM ID: 0.34MM
  Dokładność filtracji 0,06-0,1um Obszar błony 1,24m²
  Zaprojektuj ciśnienie robocze 0,1-0,4 MPA Temp. 5-45 ℃
  Mętność na wlocie < 15NTU Strumień czystej wody 5,4 l / min 0,1 MPA

  Wprowadzenie zasady technologii ultrafiltracji:

  Technologia ultrafiltracji jest rodzajem technologii separacji membranowej na poziomie nanometrów, proces ultrafiltracji z wydrążonymi włóknami przyjmuje włókno membranowe z włókna pustego jako medium filtracyjne, bierze włókno membranowe wewnątrz i na zewnątrz różnicę ciśnienia jako wpływ napędowy, materiał o różnych rozmiarach średnicy fizycznej na separacji według pewnej apertury filtracyjnej do roztworu w procesie, osiąga oczyszczenie, separację, oczyszczanie, stężenie.

  Zalety technologii ultrafiltracji:

  • Stabilny efekt filtra: jakość wody po filtrze membranowym UF nie jest łatwo uzależniona od wahań jakości wody surowej, więc może zagwarantować stabilną i stałą produkcję.
  • Niski pobór mocy: normalna temperatura i ciśnienie do uruchomienia, współczynnik recyklingu systemu UF, który jest używany do oczyszczania wody z kranu, może przekraczać 95%.
  • Proces separacji ultrafiltracyjnej należy do normalnej separacji fizycznej w normalnej temperaturze, nie trzeba martwić się materiałem po ultrafiltracji, gdy zmieni się natura i nie będzie drugiej pozostałości;
  • Zakres separacji jest szeroki: w przypadku różnych zastosowań dokładność filtracji membran ultrafiltracyjnych może wynosić od 2 nm do 100 nm;
  • Ułatwienie ekspansji: system ultrafiltracji jest łatwy w instalacji, gdy potrzeba zwiększenia wydajności obróbki, wystarczy zwiększyć membrany.

  SHANGHAI DAITTO MACHINERY CO., LTD koncentruje się na technologii membranowej jako rdzeniu i specjalizuje się w zewnętrznych produktach do oczyszczania wody R&D, produkcji i sprzedaży. DAITTO posiada fabrykę produkcji zewnętrznego oczyszczania wody, a także jest właścicielem zespołu badawczo-rozwojowego, w ciągu ostatnich dziesięciu lat koncentrujemy się głównie na badaniach i rozwoju technologii membranowej i produktów do oczyszczania wody na zewnątrz, a także otrzymujemy patenty wielozadaniowe, najbardziej korzystne i dobrze komplementujące od naszych klientów jest nasz przenośny zewnętrzny filtr wody, przenośna maszyna do odsalania wody morskiej RO i inne zintegrowane urządzenia do oczyszczania wody o małych rozmiarach. Produkty te mają głównie na celu rozwiązanie problemu wody pitnej i wody użytkowej na terenach zewnętrznych lub miejskich. Nasi klienci pochodzą z całego świata i koncentrują się głównie w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie iw Azji Południowo-Wschodniej oraz w innych regionach i krajach, w tym w kilku znanych przedsiębiorstwach w branży oczyszczania wody. Co najmniej 10 milionów ludzi na świecie korzysta obecnie z produktów DAITTO do zewnętrznego oczyszczania wody.

  Zdrowie czystej wody jest jednym z niezbędnych warunków przetrwania człowieka zależy od, aw dzisiejszym globalnym rozwoju industrializacji, na świecie coraz mniej dostępnych zasobów wodnych, zanieczyszczenie środowiska jest coraz poważniejsze, SHANGHAI DAITTO MACHINERY CO., LTD ma na celu poprawę globalna woda jako własny obowiązek, z innowacjami w dziedzinie nauki i technologii, zarządzaniem dobrą wiarą jako podstawową konkurencyjnością, Otwórz nasze oczy na cały świat, DAITTO ma nadzieję na współpracę z podobnie myślącymi przyjaciółmi z całego świata, aby przyczynić się do środowisko wodne człowieka.

   Szczegóły kontaktu
   Daitto Filtration Group Company

   Osoba kontaktowa: kinrain

   Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

   Inne produkty