Daitto Filtration Group Company

Tkamy i chronimy świat!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Daitto Filtration Group Company Wycieczka po fabryce

dobra jakość Tkana tkanina filtracyjna na sprzedaż
dobra jakość Tkana tkanina filtracyjna na sprzedaż
"Nazywam się Brad Sternberg, właściciel i dyrektor generalny Kreativa Unlimited. Mam zaszczyt współpracować z Daitto Filtration przy kilku projektach. Dobry zespół !

—— Brad Sternberg

Bardzo polecam firmę Daitto Filtration Group jako bardzo zaufaną firmę do współpracy!

—— Dennis Ürten

Daitto Filtration Group Company jest naszym głębokim partnerem ATP Spa w branży produktów filtracyjnych, dobrej jakości, dobrej dostawie i dobrej obsłudze!

—— Giampaolo Bianchi

Daitto Filtration Group Company ma bogate doświadczenie w zakresie wody, odsalania, komunalnych, przemysłowych ścieków i uzdatniania wody. świetny !

—— Arshad Rashid

Współpracował z Daitto Filtration Group Company przez 10 lat, dobra obsługa przez cały czas!

—— Richard Betts

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  Wysoka wydajność i wsparcie


  Firmy sprzętów filtrujących stają przed coraz trudniejszym zadaniem - tworzenie doskonałych urządzeń do filtracji, separacji i odwadniania, które są konkurencyjne na dzisiejszym rynku. DAITTO rozumie to wyzwanie. Nasze portfolio innowacyjnych technologii filtracyjnych może poprawić wydajność sprzętu w krytycznych zastosowaniach. Co więcej, nasz globalny zasięg może wzmocnić Twoją zdolność do świadczenia usług posprzedażnych i wsparcia technicznego dla klientów końcowych.

  Wybór DAITTO jako partnera w zakresie mediów filtracyjnych może pomóc:

  • Popraw wydajność swojego sprzętu
  • Skróć czas opracowywania sprzętu
  • Skuteczna obsługa klientów na całym świecie dzięki szybkim dostawom
  • Zwiększ swoje wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązywaniu problemów swoim klientom końcowym, współpracując z naszymi strategicznie zlokalizowanymi Technicznymi Centrami Doskonałości
  • Rozwiń swoje możliwości, aby obsługiwać dodatkowe rynki końcowe i aplikacje

  DAITTO GROUP będzie współpracować z Tobą w celu ustalenia, w jaki sposób nasze produkty, technologie i usługi mogą poprawić wydajność Twojego sprzętu i służyć Twojemu klientowi końcowemu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy wyborze filtra, rozwiązywaniu problemów czy ulepszaniu procesów, możemy Ci pomóc. Praca z lokalnym przedstawicielem to tylko punkt wyjścia. Dzięki DAITTO Filtration po Twojej stronie masz dostęp do globalnego zespołu specjalistów branżowych, inżynierów i naukowców, którzy pomogą Ci rozwiązać najbardziej złożone problemy filtracji.

  Najnowocześniejsze rozwiązania oparte na specjalistycznej wiedzy z zakresu stosowanych materiałów
  DAITTO Filtration ma długą tradycję jakości. Używając tylko najwyższej jakości surowców i poddając je najbardziej rygorystycznym środkom zapewnienia jakości, zapewniamy, że nasze filtry będą konsekwentnie działać w Państwa aplikacji od partii do partii, rok po roku.

  Produkty DAITTO to nie tylko jakość. Chodzi o innowacje. W przeciwieństwie do niektórych dostawców, DAITTO Filtration produkuje wiele mediów filtracyjnych wbudowanych w nasze produkty filtracyjne. Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie zastosowań przemysłowych w najnowszej technologii materiałów, DAITTO Filtration może opracować własne rozwiązania spełniające rygorystyczne wymagania przemysłu, któremu służysz.

  Globalne rozwiązania i wsparcie
  DAITTO Filtration działa poprzez międzynarodową sieć centrów sprzedaży, produkcji i technologii. Współpracując z DAITTO Filtration, zyskujesz dostęp do globalnej organizacji produkcyjnej z imponującą ofertą produktów, systemów jakości i doświadczenia rynkowego, aby sprostać różnorodnym wymaganiom procesów.
  Nasz międzynarodowy zespół specjalistów od zastosowań może przeprowadzić szczegółową analizę procesu filtracji i zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb. Ten program może obejmować produkty filtrujące i usługi, które zmniejszają całkowite koszty filtracji przy jednoczesnym utrzymaniu czasu sprawności i produktywności sprzętu. Dzięki temu możesz skoncentrować swoje zasoby tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

  Zaawansowane centra technologiczne
  Dwa nowoczesne laboratoria naukowe DAITTO Filtration wyposażone są w zaawansowane urządzenia i zaawansowane metody analityczne, umożliwiające ocenę wszystkich aspektów procesu i aplikacji. Nasze laboratoria zatrudniają naukowców i inżynierów, z których większość posiada wyższe stopnie naukowe w wielu dziedzinach, takich jak chemia, inżynieria, zaawansowana materiałoznawstwo i fizyka. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w filtrowaniu i wyjaśnianiu płynów nasz zespół naukowców pracuje z klientami OEM na całym świecie, aby rozwiązywać złożone problemy, oceniać nowe produkty na wczesnym etapie rozwoju i badać przełomowe aplikacje, aby zwiększyć produktywność lub obniżyć koszty.

  Możliwości laboratoryjne obejmują:

  • Analiza zanieczyszczeń
  • Spektrofotometria emisyjna i absorpcyjna
  • Chromatografia gazowa i cieczowa
  • Mikroskopia świetlna i elektronowa
  • Liczenie cząstek
  • Analiza płynów

  Regionalne laboratoria naukowe DAITTO Filtration są strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić szybką reakcję na nasze potrzeby techniczne w dowolnym miejscu na świecie, o każdej porze.

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Daitto Filtration Group Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Smile

Tel: 0086-21-61811362

Faks: 0086-21-61811352

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)