Daitto Filtration Group Company

Tkamy i chronimy świat!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPrzenośny solarny oczyszczacz wody

Walizka UF Przenośny system filtracji wody / Podróżny filtr wody z panelami słonecznymi

Walizka UF Przenośny system filtracji wody / Podróżny filtr wody z panelami słonecznymi

Suitcase UF Portable Water Filtration System / Travel Water Filter With Solar Panels

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DAITTO
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: Walizka Przenośny system UF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: EKSPORTOWANIE PAKIETU
Czas dostawy: w ciągu 7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000pcs/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
typu: Oczyszczacz wody materiał: membrana ultrafiltracyjna
Waga: 18 kg Zasilanie AC: AC110-240V, 50Hz / 60Hz, DC 12V-24V
Pojemność: 150 litrów na godzinę TDS Feedwater: <1000PPM
aplikacji: Uzdatnianie wód powierzchniowych Membrana UF: Filtr membranowy UF z pustymi włóknami

Przenośny system oczyszczania wody w walizce z panelami słonecznymi

Walizka Zasilanie słoneczne Przenośny system UF Parametry techniczne:

Opis głównych parametrów
Moc AC: 110-240 V DC: 12 V Sugerowane natężenie przepływu 120LPH
Rura wlotowa 3/8 '', PE (OD 9,5 MM) Rura produktu / Rura odpływowa 1/4 '', PE (OD 6,5 MM)
Zaprojektuj wlot TDS < 1000ppm Temp. 5-45 ℃
Mętność na wlocie < 15NTU Materiał Obudowa membrany: ABS Fibers: PS
Wymiary 513X413X198,5 MM Waga 18 kg

Walizka Energia słoneczna Przenośne zalety i funkcje systemu UF:

 • Mały rozmiar, przenośny i kompaktowy. Długość 51 cm, szerokość 41 cm i wysokość 20 cm, lekka, tylko 15 kg, łatwa do przenoszenia i transportu.

 • Mała objętość, duży przepływ i natężenie przepływu do 150L / H.

 • Profesjonalna wodoodporna elektryczna skrzynka sterownicza ABS, wodoszczelność IP45, separacja wody i elektryczności, aby uniknąć ryzyka wycieku.

 • Zawiera baterię litową i może pracować nieprzerwanie przez 4 godziny bez zasilania, zapewniając w razie potrzeby czystą wodę pitną.

 • Do szerokiej gamy źródeł zasilania można wybrać zwykłe zasilanie AC110-240V, 50Hz / 60Hz, DC12V-24V DC, również akceptować ładowanie słoneczne itp., Aby zapewnić, że można uzyskać czystą wodę pitną w dowolnym momencie środowiska.

 • Doskonały system obróbki wstępnej może usuwać duże cząsteczki zanieczyszczeń, takich jak osady, rdza, glony i zawieszone ciała stałe w wodzie surowej, aby zapewnić jakość wody wlotowej UFmembrany i przedłużyć żywotność membrany UF.

 • Hollow Fiber UF membrana, dokładność filtracji 0,01um, nowa technologia w XXI wieku, to technologia separacji membranowej, która wykorzystuje różnicę ciśnień do filtrowania szkodliwych substancji, takich jak bakterie, mikroorganizmy, makrocząsteczkowe substancje organiczne w wodzie, i zachowaj niektóre składniki mineralne korzystny dla ludzkiego organizmu wskaźnik usuwania bakterii wynosi do 99,99%, aby zapewnić bezpieczną i zdrową produkcję wody.

 • Wysokiej jakości węgiel aktywny zawierający srebro może usunąć przebarwienia zapachowe, metale ciężkie itp. Może również poprawić smak, hamować rozwój bakterii i zapewnić bezpieczeństwo produkcji wody.

 • Sterylizator UV po obróbce, szybkość sterylizacji może osiągnąć 99,99%, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo produkcji wody.

 • Wielostopniowa filtracja, woda produkcyjna jest lepsza niż WHO (Wytyczne dotyczące jakości wody pitnej).

 • Oryginalna pompa wodna maszyny ma silną funkcję samozasysania, a maksymalna odległość ssania wynosi 5 metrów, co może skutecznie rozwiązać problem długich odległości poboru wody.

 • Sprzęt jest wyposażony w większość łączników rur wlotowych i wylotowych, a produkt może być używany po otrzymaniu wody i energii elektrycznej, a działanie jest proste i wygodne.

Zakres zastosowania walizkowego przenośnego systemu UF:

 • Do biwakowania na zewnątrz, do uprawiania sportów wodnych na świeżym powietrzu.

 • Do miejsc wymagających użycia wody pitnej

 • Do zajęć na świeżym powietrzu, takich jak przygody na świeżym powietrzu i eksploracja zasobów, wykorzystanie wody pitnej.

 • Dla bez źródła zasilania umieszcza wodę pitną.

SHANGHAI DAITTO MACHINERY CO., LTD koncentruje się na technologii membranowej jako rdzeniu i specjalizuje się w zewnętrznych produktach do oczyszczania wody R&D, produkcji i sprzedaży. DAITTO posiada fabrykę produkcji zewnętrznego oczyszczania wody, a także jest właścicielem zespołu badawczo-rozwojowego, w ciągu ostatnich dziesięciu lat koncentrujemy się głównie na badaniach i rozwoju technologii membranowej i produktów do oczyszczania wody na zewnątrz, a także otrzymujemy patenty wielozadaniowe, najbardziej korzystne i dobrze komplementujące od naszych klientów jest nasz przenośny zewnętrzny filtr wody, przenośna maszyna do odsalania wody morskiej RO i inne zintegrowane urządzenia do oczyszczania wody o małych rozmiarach. Produkty te mają głównie na celu rozwiązanie problemu wody pitnej i wody użytkowej na terenach zewnętrznych lub miejskich. Nasi klienci pochodzą z całego świata i koncentrują się głównie w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie iw Azji Południowo-Wschodniej oraz w innych regionach i krajach, w tym w kilku znanych przedsiębiorstwach w branży oczyszczania wody. Co najmniej 10 milionów ludzi na świecie korzysta obecnie z produktów DAITTO do zewnętrznego oczyszczania wody.

Zdrowie czystej wody jest jednym z niezbędnych warunków przetrwania człowieka zależy od, aw dzisiejszym globalnym rozwoju industrializacji, na świecie coraz mniej dostępnych zasobów wodnych, zanieczyszczenie środowiska jest coraz poważniejsze, SHANGHAI DAITTO MACHINERY CO., LTD ma na celu poprawę globalna woda jako własny obowiązek, z innowacjami w dziedzinie nauki i technologii, zarządzaniem dobrą wiarą jako podstawową konkurencyjnością, Otwórz nasze oczy na cały świat, DAITTO ma nadzieję na współpracę z podobnie myślącymi przyjaciółmi z całego świata, aby przyczynić się do środowisko wodne człowieka.

  Szczegóły kontaktu
  Daitto Filtration Group Company

  Osoba kontaktowa: kinrain

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty