Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Co to jest worek filtracyjny?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-576-83670777
Skontaktuj się teraz

Co to jest worek filtracyjny?

2023-03-13

Najnowsze wiadomości o Co to jest worek filtracyjny?

Worek filtracyjny ma doskonałą stabilność chemiczną i odporność na ciepło.Jest przedstawicielem wysokiej wydajności w branży materiałów filtracyjnych, a także wysokiej klasy odmianą wszystkich powszechnie stosowanych materiałów filtracyjnych.Osiągnął wysoki poziom pod względem skuteczności filtracji i dokładności filtracji.Powszechnie stosowanymi materiałami filtracyjnymi są PE, PP, PTFE, PMIA, NMO itp.

 

Worek filtrujący jest kluczowym elementem w działaniu filtra workowego, a cylindryczny worek filtracyjny jest zwykle zawieszany pionowo w worku filtracyjnym.Tkanina i konstrukcja worka filtrującego powinny być jak najbardziej wydajne, łatwe do usunięcia kurzu i trwałe.
W odpylaczu impulsowym i powietrznym pył jest przyczepiany do zewnętrznej powierzchni worka filtracyjnego.Gdy zapylony gaz przechodzi przez odpylacz, pył zbiera się na zewnętrznej powierzchni worka filtracyjnego, a czysty gaz dostaje się do wnętrza worka filtracyjnego przez materiał filtrujący.Rama klatki wewnątrz worka filtracyjnego służy do podtrzymywania worka filtracyjnego i zapobiegania zapadaniu się worka filtracyjnego, a jednocześnie pomaga usuwać i rozprowadzać osad pyłu.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Przemysłowa tkanina filtracyjna Sprzedawca. 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.