Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Informacje o firmie Co to jest worek filtracyjny z PTFE?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-576-83670777
Skontaktuj się teraz

Co to jest worek filtracyjny z PTFE?

2023-05-18

Najnowsze wiadomości o Co to jest worek filtracyjny z PTFE?

Worek filtracyjny z włókna syntetycznego HEADING z politetrafluoroetylenu (PTFE) jest wykonany ze specjalnych materiałów, które mogą pracować w sposób ciągły w temperaturze 240 ℃ i wytrzymują cały zakres erozji kwasowo-zasadowej pH przy natychmiastowej temperaturze 260 ℃.

 

Worek filtrujący z PTFE ma doskonałe właściwości samosmarujące i może wytrzymać promieniowanie ultrafioletowe, tymczasem nie pochłania wilgoci.Jednak odporność na zużycie materiału filtrującego z włókna PTFE jest średnia, dlatego istnieją bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące ramy worka filtracyjnego.

 

Worki filtracyjne HEADING z PTFE mogą osiągnąć niesamowitą wydajność, gdy są odpowiednio rozmieszczone, z łatwością osiągając zakres filtracji submikronowej.W niektórych zastosowaniach wydajność jest wystarczająco wysoka, aby recyrkulować oczyszczone powietrze z powrotem do obiektu.Korzystanie z tej „zielonej technologii” dodatkowo promuje działania przyjazne dla środowiska i oszczędza koszty.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Przemysłowa tkanina filtracyjna Sprzedawca. 2022-2024 industrial-filtercloth.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.